Skip to main content

درباره ما

اینجا پارسایان است، قلب صنعت می تپد...

گروه تولیدی آرکو پک به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ صنعتی و بازرگانی پارسایان از سال 1400 فعالیت خود را در زمینه فروش  و بازرگانی انواع ظروف یکبار مصرف شامل انواع ظروف یکار مصرف آلومینیومی، انواع لیوان ها و سطل های کاغذی و انواع نی های نوشیدنی آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از قوی ترین شرکت ها در این زمینه در بازار های داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد.

هلدینگ صنعتی و بازرگانی پارسایان فعالیت خود را از سال 1395 بصورت رسمی آغاز نمود قبل از آن نیز تحت عنوان یک مجموعه صنعتی از سال 1384 در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و بصورت تخصصی در زمینه ساخت دستگاه های شهربازی فعالیت داشته. امروزه هلدینگ صنعتی و بازرگانی پارسایان از دو قسمت اصلی تشکیل شده که هر کدام دارای زیر مجموعه های مرتبط به خود هستند و بصورت مجزا فعالیت می نمایند. بخش اول ماشین سازی و در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خط تولید، گارانتی و تامین قطعات فعالیت دارد. بخش دوم بازرگانی می باشد که در زمینه تامین مواد اولیه، فروش داخلی و بازرگانی محصولات فعالیت دارد.

در کنار شما از ابتدا تا انتخاب

پارسایان شرکت ایرانی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در صنعت ایران به دست آورد. گروه صنعتی بازرگانی پارسایان سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است.

تولید و تامین مواد اولیه

گروه صنعتی بازرگانی پارسایان با تکیه بر دانش فنی و توان راهبردی اعضای خود، آمادگی خود را جهت تولید و فرآوری مواد اولیه صنعتی، بر اساس مشخصات فنی مورد نیاز مصرف کنندگان خود ( اعم از خواص فیزیکی و شیمیایی ) را اعلام می دارد.

تامین کالا و تجهیزات صنعتی

 اعتقاد این شرکت مبنی بر اینکه، نیروی متخصص و کارآمد مهم ترین عامل پیروزی و موفقیت در هر زمینه ای است. به همین منظور، در راستای تامین تخصصی تجهیزات با اتکا بر توان علمی بخش های تخصصی خود ضمن تهیه و تامین تجهیزات، خدمات مشاوره ای و پشتیبانی مطلوبی ارائه می دهد.

جهت دریافت کاتالوگ محصولات و خدمات گروه صنعتی بازرگانی پارسایان کلیک نمایید.